#

В Яготинській громаді перевірили дозвілля молоді

23.06.2021 15:10
В Яготинській громаді перевірили дозвілля молоді
Фото з місця події

На території Яготинської громади 18 червня поточного року соціальні працівники разом із правоохоронцями здійснили нічний рейд

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на сайт Яготинської міської ради.

У повідомленні розповідається, що рейдовою групою були охоплені місця дозвілля молоді та  магазини – кафе Яготинської громади. Також був здійснений об’їзд потенційно небезпечних місць, в яких можуть перебувати неповнолітні, особливо занедбані будівлі.

Далі зауважується, що в будинках культури Лемешівського старостинського округу  Яготинської міської ради проводились вечори відпочинку для молоді, дискотеки та змагання по настільному тенісу, більярду на належному рівні.

Під час рейду, в одному з населених пунктів, на території дитячого майданчику виявлені двоє осіб молодого віку, які палили цигарки у громадському місці. Слід зазначити, що одна з них неповнолітня. Працівниками поліції складено адміністративний протокол за ч.1 ст. 175-1 КУпАП. З батьками неповнолітньої була проведена роз’яснювальна бесіда щодо запобігання вчиненню правопорушень дітьми.

Також наголошено, що на меті даних заходів є профілактика, попередження та виявлення злочинів. Також під час рейду було перевірено дотримання закладами торгівлі заборони на продаж неповнолітнім алкогольних, слабоалкогольних напоїв та тютюнових виробів. Власникам та працівникам закладів наголошено про адміністративну відповідальність, яка чекає на них в разі ухилення від вимог законодавства України.

Нагадаємо, що 19 червня в Яготині пройшли заключні річні змагання з художньої гімнастики, де взяло участь 28 спортсменок різного віку.

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: