#

У зоопарку "Дванадцять місяців" з'явився на світ виводок канадських вовків (ФОТО)

25.05.2018 12:14
У зоопарку "Дванадцять місяців" з'явився на світ виводок канадських вовків (ФОТО)

У приватному зоопарку під Києвом на світ народились чорні канадські вовченята з блакитними очима

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на сюжет видання "Сьогодні".

Канадська вовчиця в чотири роки вперше стала мамою. Для хижаків - це дуже юний вік. Вагітність працівники зоопарку помітили неодразу, бо в одному вольєрі з батьком малюків - Акелою, майже не залишали.

"Ми вважали, що вони не готові. Розділяли їх, але мабуть, як в" Мауглі "Акела не схибив і якось сталося їхнє побачення поза нашою увагою, результат є результат, небажаних дітей не буває", - говорить Михайло Пінчук, власник зоопарку.

Зараз вовченята живуть з мамою в одному вольєрі. Їх троє. Однак статі малюків ніхто поки не знає. Вовчиця до дітей не підпускає.

Малюки виходять зі схованки ввечері і з дозволу мами. За словами працівників зоопарку, вовчиця їм виє. Тому, щоб побачити новонароджених треба запастися великим терпінням.

Знімальна група чекала годину, щоб малюки вилізли. І як тільки вовчиця звикла, дозволила їм вийти. Їх перші кроки ще дуже невпевнені, навколишній світ ще лякає. Годує вовчиця дітей своїм молоком і тільки вночі, коли спека спадає. Поки віддавати малюків в інші зоопарки не планують.

"Ми дуже хочемо подивитися, як складна ситуація в їхній родині буде розвиватися. Хтось буде більше хуліганити, хтось менше, як мама буде регулювати їх поведінку, як вони з татом будуть", - говорить Михайло Пінчук, власник зоопарку.

Тепер думають, як назвати новонароджених, підбирають імена. У звіринці чекають цікаві пропозиції відвідувачів.

Читати "Моя Київщина" у Telegram