#

Як не Covid-19 то ГРВІ: школи Київщини переходять на дистанційку

03.02.2021 18:40
Як не Covid-19 то ГРВІ: школи Київщини переходять на дистанційку
Фото з мережі інтернет

Директорка Департаменту охорони здоров‘я Київської облдержадміністрації Олена Єфіменко розповіла, що деякі навчальні заклади Київщини перевели на дистанційне навчання через виявлені випадки захворювання на грип і ГРВІ

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на пресслужбу КОДА.

Через ГРВІ та грип на дистанційній формі навчатимуться Таращанський навчально-реабілітаційний центр та обласний ліцей-інтернат фізичної культури та спорту.

Також Олена Єфіменко зазначила, що аналогічно на дистанційному навчанні перебувають 573 школяри в 16 закладах середньої освіти. Йдеться про 22 класи в Бориспільській, Білоцерківській, Ірпінській, Бучанській, Ржищівській, Броварській і Немішаївській ОТГ.

Також від коронавірусу наразі лікуються 42 школярі та 51 педагог.

Щодо закладів дошкільної освіти, то наразі в Київській області працюють 788 дитячих садків. При цьому наразі робота призупинена лише в одному закладі. Йдеться про дитсадок у Таращанській громаді, – сказано у повідомленні.

У КОДА розповідають, що заклади професійно-технічної освіти працюють по-різному. Вісім закладів працюють за змішаною формою, а іще тринадцять –  очно.

Нагадаємо, що нещодавно депутати затвердили програму "Організація перевезення здобувачів освіти та вихованців Ржищівської міської ОТГ на 2020-2022 роки".

Читати "Моя Київщина" у Telegram