З бюджету Київщини спрямували майже 5 млн грн на модернізацію шкільних харчоблоків
У 2020 році із місцевого бюджету Київської
області виділили 4,8 млн грн на модернізацію шкільних харчоблоків
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на
пресслужбу Урядового порталу.
Оновлене обладнання поліпшить технологічні
процеси приготування страв, сприятиме переходу до здорового харчування, а також
забезпечить належну гігієнічність посуду в шкільних їдальнях та температурний
режим готових страв.
Реформу шкільного харчування підтримують усі
регіони: у кожній області діють плани щодо створення належних умов для
безпечного харчування в закладах освіти, забезпечується систематичне навчання
персоналу, який задіяний в організації шкільного харчування, постійно
вдосконалюється організація шкільного харчування, забезпечується формування
культури здорового харчування.
Одним із важливих елементів реформи стала
модернізація шкільних харчоблоків. У 2020 році на ремонт та закупівлю
обладнання для їдалень було спрямовано майже 500 млн грн: 400 млн грн – з
державного бюджету та майже 100 млн грн – з місцевих бюджетів.
Залишки освітньої субвенції, що спрямовувалися
на оновлення харчоблоків, було розподілено Урядом з розрахунку кількості учнів
в областях. Найбільше коштів державного бюджету було спрямовано до бюджетів
таких областей:
Дніпропетровська область (понад 32 млн грн);
- м. Київ (понад 28 млн грн);
- Львівська область (понад 27 млн грн);
- Одеська область (майже 26 млн грн);
- Харківська область (майже 24 млн грн);
- Київська область (понад 21 млн грн).
Із місцевих бюджетів найбільше коштів було
виділено в Києві (понад 12 млн грн), Львівській (понад 10 млн грн),
Дніпропетровській (понад 8 млн грн), Харківській (майже 7 млн грн), Донецькій
(5 млн грн) та Київській (4,8 млн грн) областях.
Також нагадаємо, що правоохоронці
Київщини викрили злочинне угруповання осіб, які допомагали столичним
медикам-студентам успішно скласти ліцензовані іспити.