Знайшов у селі за допомогою металошукача: у Сквирській громаді чоловік підірвав гранату посеред вулиці

У Сквирській громаді чоловік кинув посеред вулиці гранату, яку знайшов у селі за допомогою металошукача, та поранив себе та місцеву жительку
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на пресслужбу поліції Київщини.
У Сквирській громаді чоловік вийшов з місцевого магазину та кинув гранату. Через спричинений вибух, травмувалась перехожа та сам зловмисник. Фігуранту загрожує до 7 років ув’язнення.
Про подію до поліції повідомила свідок. Заявниця також описала прикмети зовнішності та одяг зловмисника, після чого поліцейські розпочали комплекс заходів щодо його встановлення та затримання.
Оперативники в той же вечір затримали 32-річного правопорушника за його місцем проживання. Правоохоронці дізнались, що гранату зловмисник знайшов у селі за допомогою металошукача цьогоріч на початку квітня, яку забрав собі та незаконно зберігав у себе вдома. Раніше він вже мав проблеми із законом за побиття знайомої та зберігання холодної зброї.
Затриманого помістили до ізолятора тимчасового тримання.
Нагадаємо, що фатальний удар ножем у груди товариша: поліцейські Київщини повідомили зловмиснику про підозру.
Читати "Моя Київщина" у Facebook