#

Голова Київської ОВА Руслан Кравченко налагоджує зв’язки з Німеччиною

20.12.2023 12:00
Голова Київської ОВА Руслан Кравченко налагоджує зв’язки з Німеччиною
Звернення Руслана Кравченка

Як стало відомо МК, на початку грудня 2023 року року, з керівником німецької землі було проведено зустріч на тему співпраці з Київщиною

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

Уповноважений представник передав подяку від голови Київської ОВА керівниками німецької землі Мекленбург-Передня Померанія за велику підтримку українцям, які були змушені покинути рідну країну через війну.

Як зазначив керівник Київщини, особливу увагу допомозі українцям приділяють Landrat des Kreises Mecklenburgische Seenplatte Heiko Kärger та його колега Beigeordneter Dezernat III Mecklenburgische Seenplatte Michael Löffler та регіональний депутат Toni Jaschinski - Stadtvertreter der Stadt Neubrandenburg.

Руслан Кравченко у своєму зверненні зазначив:

Київська обласна військова адміністрація висловлює Вам щиру вдячність за важливу та вчасну допомогу українцям, які були змушені покинути рідну країну та опинились під надійним захистом в містах та районах Мекленбургіше-Зенплатте федеральної землі Мекленбург-Передня Померанія.
Ваша увага до українських громадян, які через війну покинули рідну країну, є надзвичайно цінною, оскільки більшість вимушених переселенців – це жінки, діти та літні люди, які особливо цього потребують. Вірю, що Ваша доброта та чуйність назавжди залишаться у пам’яті українців, а час перебування у Вашому гостинному регіоні буде для них корисним досвідом та призведе до побудови тісних дружніх зв’язків з німецькими громадянами.
Ваша підтримка та допомога після прибуття, під час реєстрації та під час проживання українців у Німеччині дуже суттєва та актуальна. Особливо важливим є Ваше сприяння інтеграції українців у німецьке суспільство без втрати зв’язків з рідною країною.
Зі свого боку, вважаю актуальним розширення комунікації між нашими регіонами з метою побудови взаємовигідної стратегічної співпраці. Як голова адміністрації обіцяю сприяти міждержавним зв’язкам між нашими країнами та регіонами, а також з радістю зустріну Вас на гостинній українській землі Київщини.

Також було обговорено перспективи співпраці в економічній та гуманітарній сферах, розпочато підготовку до підписання низки угод про побратимство, між українськими та німецькими містами.

Нагадаємо, що цьогоріч у День Незалежності України український художник з Білої Церкви Леонід Маадир зустрівся із Landrat Heiko Kärger – керівником району Мекленбургіше-Зенплатте федеральної землі Мекленбург-Передня ПомераніяПід час зустрічі Леонід Маадир подарував керівнику німецького регіону картину, на якій зображено ландшафтний парк зі скульптурами біля будівлі адміністрації.

Також до керівництва регіону Мекленбургіше-Зенплатте з подякою за допомогу українцям, які отримали захист та допомогу як біженці від війни, звертався народний депутат України від 95 округу Олександр ГоробецьУповноважений представник народного обранця провів зустріч з одним із керівників німецького регіону Michael Löffler Beigeordneter Dezernat III Mecklenburgische Seenplatte. Під час дружньої розмови було передано офіційну подяку від народного депутата та обговорено питання розвитку співпраці між німецьким регіоном та Київщиною.

Читати "Моя Київщина" у Telegram
Теги: