#

Касир Ірпінської податкової академії обкрадала студентів та працівників

31.05.2018 08:55
Касир Ірпінської податкової академії обкрадала студентів та працівників

За процесуального керівництва прокуратури Київської області повідомлено про підозру старшому касиру Університету державної фіскальної служби України, яка за півроку привласнила майже 150 тис грн державних коштів, призначених для виплати стипендії студентам та заробітньої плати працівникам університету

 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з посиланням на прес-службу прокуратури Київської області.

Так, 41-річна жінка, перебуваючи на посаді старшого касира служби бухгалтерського обліку та фінансової звітності Університету державної фіскальної служби України, виконувала покладені на неї обов’язки щодо нарахування та виплати заробітної плати працівникам та стипендії студентам університету.

Досудовим розслідуванням встановлено, що за період з вересня 2016 року по березень 2017 року будучи матеріально-відповідальною особою, у якої кошти університету перебували у віданні, з метою власного збагачення касир не нараховувала та не виплачувала деяким працівникам заробітню плату та лікарняні, студентам – стипендію та навіть компенсацію на харчування студентам-сиротам, а вказані кошти присвоїла та розпорядилась ними на власний розсуд.

Своїми злочинними діями зловмисниця завдала матеріальних збитків Унівеситету державної фіскальної служби України у розмірі майже 150 тис грн.

Ірпінським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури повідомлено про підозру жінці у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1, 3 ст. 191 (привласнення чужого майна, яке перебувало у віданні особи, вчинене повторно) КК України.

Читати "Моя Київщина" у Facebook