#

Колишній власник Білоцерківської ТЕЦ виділив 100 мільйонів на армію

15.03.2022 15:21
Колишній власник Білоцерківської ТЕЦ виділив 100 мільйонів на армію
Костянтин Жеваго

Мільярдер Костянтин Жеваго дав інтерв’ю, де розповів, що забезпечив армію автомобілями та гуманітаркою на суму у понад 100 мільйонів гривень

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на "Полтавщина", Жеваго також висловився щодо російської агресії та розповів про допомогу українській армії.

Під час інтерв’ю Жеваго сказав наступне:

Росія, очолювана путіним, розв’язала жахливу війну проти України, вона є агресором. Путін -військовий злочинець, якій має понести покарання. Війна, яка зараз відбувається в Україні - це велике горе та геноцид українського народу. Я вірю в єдину квітучу Україну, в її розвиток і добробут, як частини ЄС та НАТО.

Актуально: "Z" як символ рашизму або Звідки в Жеваго яхта із символікою путінських орків.

Також він зауважив, що не веде бізнес із рф вже понад 10 років та сказав, що він та провідні підприємства знаходяться в санкційних списках росії.

Далі Жеваго зауважив, що його компанії працюють, допомагаючи армії та територіальній обороні, а також піклуються про населення.

Читайте також: Білоцерківська ТЕЦ: як Жеваго намагається рейдернути втрачений актив.

Колишній власник Білоцерківської ТЕЦ зауважив:

Сотні мільйонів гривень вже направлені в якості допомоги армії, територіальній обороні та населенню. Зокрема, компанія "АвтоКрАЗ" безплатно передала військовим та територіальній обороні автівок більш ніж на 50 млн гривень, Ferrexpo - виділила понад 50 млн гривень на підтримку гуманітарних потреб ЗСУ, сплатила 1 млрд гривень податку на прибуток наперед та забезпечує гуманітарні потреби населення та тероборони в регіоні присутності. Підприємства, які виробляють продукти харчування та медичні препарати, безплатно здійснюють постачання багатомільйонних партій своєї продукції для потреб Харкова, Полтави, Києва та інших міст. Усі підприємства реагують на запити ЗСУ, територіальної оборони та громад стосовно забезпечення поточних потреб.

 

Читати "Моя Київщина" у Facebook