#

На війні загинув воїн із Білогородської громади

14.05.2024 20:12
На війні загинув воїн із Білогородської громади
Ігор Новосельський

На війні загинув мешканець Білогородської громади Ігор Новосельський, який служив в аеромобільному батальйоні у складі 79-тої окремої десантно-штурмової Таврійської бригади

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на канал "Інформатор БІГ".

24 лютого 2022 року Ігор разом із батьком Юрієм став до лав ТрО, брав активну участь в обороні Музичів. До лав ЗСУ Ігор Новосельський мобілізувався у липні 2023 року. Опанував фах оператора розвідувальних дронів, служив в аеромобільному батальйоні у складі 79-тої окремої десантно-штурмової Таврійської бригади. Більшість бойового шляху Ігоря - оборона Авдіївки та Курахівський напрямок. 4 травня 2024 року під селом Новомихайлівка захисник отримав важкі поранення та опіки. За чотири дні у госпіталях у Запоріжжі та Дніпрі переніс ампутацію обох ніг. Серце захисника зупинилося 9 травня. Йому було 39 років.

Церемонія прощання із полеглим захисником відбудеться завтра, 15 травня, в селі Музичі: о 10:45 живий коридор від центру села Музичі до вул. Космічної, 21а; об 11:00 прощання біля дому (вул. Космічна, 21а); об 11:45 піша хода до Святомихайлівського храму села Музичі (вул. Михайлівська, 2); о 12:00 панахида у храмі. По завершенні піша хода і прощання на кладовищі села Музичі.

Вічна та світла пам’ять Герою.

Нагадаємо, що через наступ російських військ на північ Харківської області було замінено командувача ОТУВ "Харків": замість Юрія Галушкіна посаду зайняв Михайло Драпатий.

Читати "Моя Київщина" у Facebook