#

Повернення не буде: Білоцерківська міськрада буде судитись з екссекретарем

20.06.2024 14:41
Повернення не буде: Білоцерківська міськрада буде судитись з екссекретарем
Дмитро Киришун

Київський суд визнав протиправним звільнення Дмитра Киришуна, але Білоцерківська міська рада оскаржуватиме це рішення в суді 

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".

Київський окружний адміністративний суд рішенням від 20 травня 2024 року визнав протиправним та скасував рішення Білоцерківської міської ради від 30 листопада 2023 року про дострокове припинення повноважень та звільнення секретаря міської ради Дмитра Киришуна.

Читайте також: звідки у білоцерківського тікток-воїна сотні тисяч доларів готівки?

Відповідно до рішення суду, колишній секретар міської ради мав бути поновлений на своїй посаді. Однак важливо зазначити, що це виборча посада. Це означає, що для офіційного повернення Дмитра Киришуна до виконання обов'язків необхідно рішення депутатів міської ради. 

Однак напередодні засідання суду щодо поновлення на посаді Дмитра Киришуна на суддів та керівництво суду "тиснули". Як повідомили МК джерела у Державній судовій адміністрації, напередодні засідання на суддів та керівництво суду, який розглядав позов звільненого секретаря Білоцерківської міської ради щодо поновлення на посаді, здійснювався систематичний тиск.

Також стало відомо, що причиною такої активності з боку ексгенпрокурора, чиє прізвище джерело поки не називає, є багаторічні ділові та родинні стосунки його сім'ї та скандального екссекретаря БМР.

Читайте також: державний зрадник Олександр Дубінський, якому Печерський районний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, привів до влади білоцерківського тік-ток воїна Дмитра Киришуна.

Дубінський – один з найочевидніших представників групи Коломойського на Київщині. У 2020 році депутат, окрім Обухівського та Васильківського районів, які входили до його округу, активно працював в Білій Церкві.

Поговорюють, що Киришун часто зустрічався зі скандальним Дубінським, який, власне, й подарував (вочевидь, небезкоштовно) можливість балотуватися  на посаду голови Білоцерківської міської ради від партії "Слуга народу" на виборах у 2020 році. Втім тоді Киришун не був обраний.

За які заслуги Киришуну довірили кувати перемогу в найбільшому місті області - невідомо, але факти з його біографії мали б насторожити будь-яку серйозну політичну силу, яка претендує на позитивний результат. У Білій Церкві його знають як "агротітушку" з позивним "Діма-Звєзда". У часи Революції Гідності Киришун був одним із організаторів поставок "тітушок" на Антимайдан, яких набирав з-поміж місцевих спортсменів. Його пов’язували з покійними нині білоцерківськими політиками-авторитетами Олександром Подольським та Андрієм Немною.

Окрім того, як виявилося, він активно вів свій "воєнний" ТікТок влог. Втім, за інформацією МК в Білоцерківській міській раді, Дмитро Киришун не служив у армії, а ці всі  відео постановочні та не мають ніякого стосунку до кривавої російсько-української війни. 

До того ж, як розповіли "Моїй Київщині" інформовані джерела, Киришун часто розповідав фантастичні історії про те, як він із першого дня нападу росії організував оборону не тільки найбільшого міста Київщини, ай усього півдня столичного регіону.  Майже щодня на його сторінці в китайській соцмережі з’являлися ефектні ролики їзди на військовій техніці, постановочних відео зі зброєю та стрільби по деревах. 


Там часом, відомий білоцерківський Тік-ток воїн відзначився не тільки катанням на танку та стрільбою по кущах. Тепер з харківського напрямку стає відомо про його потужні стрибки через поребрики.

Нагадаємо, що падіння "Звєзди": як Дмитра Киришуна звільнили з посади секретаря БМР.Читати "Моя Київщина" у Telegram