#

Сенатор американського штату Небраска відвідав Ірпінь та інші постраждалі міста Київщини (ВІДЕО)

05.07.2022 08:35
Сенатор американського штату Небраска відвідав Ірпінь та інші постраждалі міста Київщини (ВІДЕО)
Том Брюер

Сенатор американського штату Небраска Том Брюер побував в Ірпені, Бучі, Гостомелі та Бородянці

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на ITV.

Сенатор на власні очі побачив, яких руйнувань завдала армія окупантів містам на Київщині. Разом із друзями Том Брюер побував на вулиці 11-та лінія біля знищеного ЖК "Ірпінські Липки".

Сенатор поцікавився, за скільки часу після деокупації в Ірпені відновили водопостачання та інші комунікації. У відповідь на це, керуючий справами виконкому Ірпінської міськради Дмитро Негреша сказав, що за 30 днів у поруйнованому місті відновили водопостачання, газопостачання, світло, інтернет та зв’язок.

Також Том Брюер побував Києві, Гостомелі, Бучі, Бородянці та у Львові. Далі він планує вирушити на Схід України. Американський посадовець розповів, що пише працю про російсько-українську війну, і місто-герой Ірпінь буде на її перших сторінках. Він анонсував:

Фотофіксація і лише факти. Ірпінь неодмінно буде в моїй роботі. Там будуть історії про життя людей до вторгнення агресора і про героїчний дух українців зараз. Усе, що відбувається, без прикрас. Окрема частина буде про мера Ірпеня. Цей сміливий чоловік залишився в місті, він нікуди не поїхав, а захищав його. З таким керівництвом я вірю у найшвидше відродження Ірпеня. Вірю, що місто зможе повстати з руїн, немов фенікс.

На згадку про Ірпінь Дмитро Негреша подарував гостеві фірмовий картуз ірпінської тероборони.

Нагадаємо, що голова Об’єднаної діаспори азербайджанців України Хікмет Джавадов відвідав звільнений від окупантів Ірпінь.


Читати "Моя Київщина" у Facebook