#

Коперник? Ні, кагарлицькі школярі!

25.03.2019 13:10
Коперник? Ні, кагарлицькі школярі!
Троє кагарлицьких школярів з учителькою біля артефакту - русла колишньої річки з високим лівим берегом

"Не можу мовчати! Мої земляки, кагарлицькі школярі, на шляху до великого відкриття для всього людства, подібного до Коперникового, проте, може, й вагомішого!" - стверджує співробітник ТОВ "Самміт-агро Юкрейн" Олександр Бажин

Старшокласники Лаврівської школи, що в Луцькому районі на Волині, натрапили на артефакти, які піддають сумніву уявлення вчених про рух Землі. Допитливі підлітки сконструювали маятник Фуко та встановили його в спортзалі рідної школи. Цей прилад доводить, що наша Земля, обертаючись проти годинникової стрілки, "відхиляє" все, що рухається, трішки в правий бік. Учні перенесли правила, пов’язані з цим математичним маятником, на закон Бера про береги річок, сформульований ще в 1857 році, який говорить, що в нашій Північній півкулі всі річки, що течуть у будь-якому напрямку, завжди підмивають правий берег, а в Південній – лівий. І… виявили невідповідність теорії та практики! Коли вони мандрували вздовж річки Стир, то помітили, що її лівий берег значно вищий за правий. Для Аргентини, яка знаходиться в Південній півкулі, це було би нормально, але для України, що в Північній півкулі, це нонсенс. Виходить, що наш край відповідає умовам обертання Землі… Південної півкулі.

"Отже, базовий для всієї геофізики закон Бера не працює. А якщо це й не так, то пояснення високого лівого берега одне - ця територія утворилася в Південній півкулі мільйони років тому. Саме цей факт дає можливість стверджувати, що явище прецесії Землі (повільного зміщення осі обертання по конусу) є хибне й Земля повертається полюсами відносно Сонця", - повідомляє Назар Михайлюк.

І як же простим учням бути почутим? Про них писала не одна газета, вони стукалися не в одні двері наукових установ. Об’єднаними зусиллями з київськими учнями лаврівчани взяли участь в конкурсах "Intel-Техно Україна 2017-2018" та "Intel-Еко Україна 2018", що проводилися під патронатом Міністерства освіти та науки України. Який же результат оцінки дослідження? На жаль,  невтішний. Мабуть, усе прогресивне й нове, важко прокладає собі шлях. Чи не хотіли побачити, як "не бачили" колись великого Джордано Бруно? Чи не вірять, що відкриття українських школярів здатне "здивувати" світ? Відтак, 19 лютого 2019 року Олександр Бажин пікетує Міністерство освіти та науки України.

Тому, поки ніхто не хоче відгукнутися на таку серйозну гіпотезу школярів, залишається лише мріяти про те, що Україна зможе пояснити зміни кліматичних періодів і біологічних ер на нашій планеті, народження материків, геосфери, прогнозувати місце та час виникнення землетрусів, а також дасть алгоритм Глобального потепління для всього світу!?

Повертання Землі полюсами відносно Сонця можна побачити. Дивимося! Обов’язково побачимо!

Марина Венцурик, "Моя Київщина"

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Теги: