#

Переможці місцевих виборів: голова Сквирської громади Валентина Левіцька

11.11.2020 08:01
Переможці місцевих виборів: голова Сквирської громади Валентина Левіцька
Валентина Левіцька

«Моя Київщина» продовжує нову рубрику, в якій докладно ознайомить з біографіями та програмами новобраних голів обєднаних територіальних громад та мерів міст Київщини. Сьогодні мова піде про  Валентину Левіцьку, яка перемогла на виборах  очільника Сквирської ОТГ

Найголовніше - план соціально-економічного розвитку громади, який ми разом з депутатами плануємо затвердити в грудні, і саме над цим питанням ми найбільше працюємо. Цим все сказано, адже це - і будівництво доріг, і соціальний захист населення, а також допомога освітній і медичній галузі, розвитку фізкультури і спорту тощо. Як то кажуть, хочемо осягнути неосяжне, адже головне- це наші люди, –розповідала Валентина Левіцька в інтерв'ю журналістам порталу «Моя Київщина», з якими неодноразово зустрічалася протягом останніх років та незадовго до виборів. 

Читайте в наших матеріалах:


https://mykyivregion.com.ua/analytics/silska-golova-samrayivki-valentina-levicka-ukrupnennya-raioniv-v-oblasti-ce-nepravilno



https://mykyivregion.com.ua/analytics/golova-sela-shamrayivka-valentina-levicka-ne-mozhna-z-kiyeva-kresliti-otg-cirkulem


За посаду очільника Сквирської ОТГ Білоцерківського району Київщини на місцевих виборах 2020 - змагалися 14 кандидатів. З них 8 - самовисуванці. Серед кандидатів – чинний мер Сквири Валерій Скочко (який, щоправда, фактично не вів кампанію), голова Сквирської райради Василь Гриша, голова Шамраївської сільради Валентина Левіцька, голова Сквирської райдержадміністрації (РДА) Оксана Славінська та інші.
За результатами виборів, що відбулися 25 жовтня, кандидати на посаду голови Сквирської ОТГ розташувалися в такому порядку:

  • Валентина Левіцька (самовисування) – 1987;
  • Олена Гищенко ("Батьківщина") – 1330;
  • Василь Гриша ("За Майбутнє") – 1308;
  • Максим Чмирь ("Слуга нроду") – 720;
  • Оксана Славінська (самовисування) – 566;
  • Сергій Ященко (самовисування) – 552;
  • Віталій Писаренко (самовисування) – 498;
  • Дмитро Биков ("Пропозиція") – 373;
  • Юлія Поступаленко ("Наш край") – 342;
  • Олександр Пасічник (самовисування) – 302;
  • Валерій Скочко (самовисування) – 293;
  • Григорій Іванченко ("Голос") – 213;
  • Ольга Сікорська (самовисування) – 198;
  • Юрій Приймак (самовисування) – 67.

До  складу Сквирської міської громади (31, 2 тис. населення), увійшли 26 населених пунктів: с. Антонів, с. Безпечна, с. Буки, с. Великі Єрчики, с.Владиславка, с. Горобіївка, с. Домантівка, с. Дулицьке, с. Дунайка, с. Золотуха, с.Каленна, с. Кам'яна Гребля, с. Квітневе, с. Кононівка, с. Красноліси, с. Краснянка, с. Кривошиїнці, с. Лаврики, с. Малі Єрчики, с. Малі Лисівці, с. Миньківці, с. Мовчанівка, с. Нова Пустоварівка, с. Новий Шлях, с. Оріховець, с. Пустоварівка, с. Рибчинці, с. Рогізна, с. Руда, с. Саврань, с. Самгородок, с. Селезенівка, місто Сквира, с. Таборів, с. Тарасівка, с. Терешки, с. Токарівка, с. Тхорівка, с. Улянівка, с. Цапіївка, с. Чубинці, с. Шаліївка, с. Шамраївка, с. Шапіївка, с. Ями.

Як бачимо, перевагу у голосах виборців має Валентина Левіцька.

Валентина Левіцька зареєструвалася на вибори очільника Сквирської міськради як самовисуванка. Народилася Валентина Левіцька 30 серпня 1963 року в зселі Домантівка Сквирського району Київської області. Отримала вищу освіту у Київському педагогічному інституті ім.Горького за спеціальністю методист з виховної роботи, вчитель етикету та психології сімейного життя. Трудовий шлях розпочала  у 1980-1982 роках, працюючи  старшою піонервожатою Шамраївської восьмирічної школи №1. У 1982 році призначена на посаду керівника  гуртків Сквирського районного Будинку піонерів. Протягом 1984 -1986 років працювала інструктором райкому комсомолу.

У 1986-1989 років була обрана та працювала головою Ленінської  сільської ради, а у  1989-2005 роках призначена на посаду заступника директора з виховної роботи Шамраївської середньої школи. Далі пішла на підвищення : у 2005 році  призначена на посаду начальника відділу освіти Сквирської райдержадміністрації (РДА), де попрацювала два роки, а у 2007 році  стала  заступницею голови Сквирської РДА. З 12 листопада 2010 року  до цього часу  працює головою  Шамраївської сільської ради Сквирського району Київської області, однієї з найбільших сільських рад області.
За даними декларації за 2019 рік, Валентина Левіцька разом з чоловіком мають два будинки і 8 земельних ділянок загальною площею 312 тис. кв.м. Дохід родини у минулому році склав 641,9 тис. гривень. Чоловік Валентини – Василь Левіцький очолює фермерське господарство "Лідія-ВВ", що вирощує зернові культури.

На своїй  Facebook-сторінці Валентина Левіцька озвучила основну думку щодо виборів нового голови: «Сквирській громаді потрібен лідер, здатний зробити її соціально-привабливою, екологічно чистою, упорядкованою, з розвинутою інфраструктурою. Я буду саме таким лідером!”

Варто зазначити, що Левіцьку на посаду голови громади підтримав відомий політик - депутат облради Леонід Глиняний - власник Сквирського комбінату хлібопродуктів. Він, вочевидь, допоможе їй сформувати більшість в міськраді.

Виборці голосували не лише за кандидатуру Валентини Левіцької та її минулі добрі справи, але й за програму кандидатки, у якій озвучені проблеми, потреби та побажання населення району:

Програма кандидата на голову Сквирської міської ради Левіцької:

«Ціль – влаштувати об’єднану Сквирську міську раду так, щоб вона почала влаштовувати всіх її жителів.
Сквирській громаді потрібен лідер, здатний зробити її соціально-привабливою, екологічно чистою, упорядкованою, громадою з розвинутою інфраструктурою.
Я іду кандидатом на голову Сквирської міської ради заради побудови європейського рівня життя в кожному населеному пункті громади.

Економіка

Створення сприятливих умов господарювання для сільськогосподарських та переробних підприємств, які є базовими для економіки регіону.
Спрощення умов ведення, відкриття нових підприємств малого та середнього бізнесу.
Виготовлення генерального плану міста Сквири та сіл, що ще не мають проектної документації, вирішить ряд земельних питань та надасть можливість упорядкувати житлову та промислову забудову.
Співпраця з Міністерством розвитку громад та територій України, державними органами, реалізація реформ, спрямованих на регіональний та місцевий розвиток.

Управління 

Співпраця з жителями через громадське обговорення бюджету громади. Запровадження роботи інтернет-сторінки для обговорення першочергових напрямків витрачання коштів громади, з подальшими публічними електронними звітами.

Введення в дію електронний документообіг, що підвищить контроль та спростить якість надання послуг громадянам.
Спрощення системи надання комунальних та адміністративних послуг, поширення роботи ЦНАПу на сільські території.
Запровадження школи е-грамотності для жителів, що спростить систему оплати послуг через мережу Інтернет.

Соціальний захист

Розроблення та втілення в життя соціальних програм для жителів громади різних категорій, запровадження соціальних та медичних пакетів для пенсіонерів, учасників бойових дій, мало захищених категорій населення, багатодітних сімей.
Створення на Сквирщині рекреаційного закладу відпочинку та дозвілля для учасників бойових дій, людей з особливими потребами, малозабезпечених та багатодітних сімей.

Розвиток інфраструктури

Жителі кожного населеного пункту заслуговують на доступ усіх дітей до дошкільної та сучасної шкільної освіти, доступні медичні послуги, якісні дороги, освітлені вулиці, цікаві культурно-розважальні заходи, якісний сервіс соціальних послуг.
Чим кращі дороги – тим швидше рухається економіка. Реконструкція та будівництво нових доріг відповідно до європейських стандартів та підвищення безпеки дорожнього руху є вкрай важливими.
Правильно спланована робота комунальних господарств громади та залучення коштів з державного та обласного бюджетів по програмі «Питна вода» вирішить проблем із водозабезпеченням, проведенням капітального ремонту існуючих систем водопостачання та водовідведення, а також поліпшить благоустрій Сквирщини

Освіта, медицина,культура

Розроблення програми розвитку освіти Сквирщини шляхом розширення мережі опорних закладів.
Покращення якості та розвиток всіх рівнів освіти у громаді шляхом запровадження інноваційних технологій. Введення стандартів Нової української школи у кожному закладі.
Якісне, збалансоване до вікових потреб, сучасне харчування учнів у школах та дитсадках.
Розвиток позашкільної освіти, залучення учнівської молоді до гурткової роботи.
Створення умов для спортивно-оздоровчого виховання молоді. Будівництво нових спортивних майданчиків у кожному опорному навчальному закладі.

Поліпшення матеріальної бази медичних закладів, контролю якості надання медичних послуг, розвитку приватної практики.
Розробка програми «Мобільний сімейний лікар» та «Пересувна аптека», «Доступні ліки».
Підтримка талановитої молоді, виділення коштів для їх участі у різноманітних конкурсах.
Ремонт приміщення старого кінотеатру та відкриття нового залу урочистої реєстрації шлюбу.
Будівництво ігрових майданчиків в усіх населених пунктах Сквирської громади.
Капітальні ремонти закладів культури громади та покращення їх матеріальної бази.
Розробити програму підтримки та розвитку зеленого туризму в сільській місцевості, програму підтримки творчих колективів.

Екологія

Підняття проблеми будівництва у Білоцерківському районі сміттєпереробного підприємства та лінії сортування сміття у Сквирській громаді. Упорядкування сміттєзвалища в м.Сквира (в тому числі завершення виготовлення землевпорядної документації).
Забезпечення жителів громади якісною питною водою.
Сприяння у будівництві та реконструкції підприємств та установ, що працюватимуть на альтернативних відновлювальних джерелах енергії.

«Ми багато на що заслуговуємо, як Сквирщина, так і країна загалом. Давайте разом зі мною та об’єднаною командою фахівців, професіоналів перетворимо Сквирщину на спроможну та успішну громаду! Я прагну цього, маю досвід, відчуваю силу, впевненість та відповідальність».

Читати "Моя Київщина" у Facebook
Тетяна Іванчук
письменниця