#

Геннадій Прищепчук (голова ГО "Майдан Білоцерківщини", депутат Фурсівської ради): Як рейдери, прикриваючись "атошниками", захопили землю

05.06.2018 08:14
Геннадій Прищепчук (голова ГО "Майдан Білоцерківщини", депутат Фурсівської ради): Як рейдери, прикриваючись "атошниками", захопили землю

Ще у 70-х роках минулого століття жителі села Трушки отримали землю біля своїх хат. Тим кому не дістались ділянки біля дому, було виділено шматок землі за селом, які селяни обробляли споконвіку. Але нещодавно з’явились непоодинокі намагання різних «умільців» цю землю «віджати». Спершу такий собі підприємець з Фурсів Костянтин Антоненко намагався взяти собі всю цю землю за межами села в оренду, та намагався все провести через районну раду. Тоді обласний держгеокадастр таки дав дозвіл підприємцю на оренду цієї землі. Хоча вони прекрасно знали що вона належить селянам. Коли це сталося,  активісти, зокрема, ГО «Майдан Білоцерківщини», зібрали трущан і заблокували це питання в раді. В результаті, депутати одноголосно утрималися від голосування. Так все згодом і затихло…

Далі були намагання відібрати цю землю і в 2015, і в 2016 роках. Цього разу причетним до цього вже був Роман Глуховенко, колишній чоловік голови Трушків Тетяни  Глуховенко.  Активістам знову довелося відстоювати та відбивати цю землю. Збиралися, проводили акції, зверталися в обласний держгеокадастр отримати землю у власність селян. Але ці всі дії закінчувалися відмовам та затягуванням часу. Як виявилося, паралельно вищезазначена установа почала оформлювати землю на АТОшників. Так як оформити на підприємців не виходить, вони вирішили зіграти на війні і таким чином оформити по 10 соток на бійців. І таки оформили – видали 410 ділянок.

Декілька тижнів тому ФГ Добробут-10 представником котрого є такий собі Сергій Гребінь,  приїхали та почали орати людські городи, де вже зійшов урожай.  Тоді і люди, і громадські організації, і депутати зібралися, аби завадити рейдерам. Як виявилося на місці вищезазначеного Сергія Гребня найняв обслуговуючий кооператив «Захисник». А керівником цього кооперативу є Євгеній Плахотнюк, який на запитання активістів відповів: вся ця територія розподілена між «атошникам» по 10 соток на кожного. Незрозуміло яким чином це сталося, адже за два місяці до цього на сесії сільської ради депутати проголосували та затвердили депутатські запити до облдержгеокадастру, аби ті надали інформацію, чи дійсно оформлюється ця земля, і який в неї статус. Відповіді місцева влада так і не отримала.

Між іншим «атошники» - не фурсівські і не трушківські. До цих пір немає жодних документів, які б підтверджували, що відтепер це власність УБД.  Документів ми чекаємо вже декілька тижнів. За непідтвердженою інформацію, ця земля не до кінця оформлена і можливий варіант, що не всі ті персонажі, які претендують на землю, дійсно є «атошниками». А тому все і затягується…

Є інформація, що за цим стоїть асоціація ветеранів АТО В’ячеслава Вовченка.  Це притому, що багато городів до цього оралися і фактично належали трущанським «атошникам». Виходить, свій відбирає у свого…

Читати "Моя Київщина" у Facebook